Labāka daudznozaru pieeja un koordinācija starp partneriem un atbildīgo partneru organizācijām. Uzlabota starptautiskā sadarbība ES projektu apguvē.
Izveidota projekta mājas lapa, kura darbosies arī pēc projekta īstenošanas. Nodrošināta ārējas informācijas plūsma projekta mērķa grupām, piemēram, politiķiem, iedzīvotājiem, profesionāļiem, par projektu kopumā. Sagatavota informācija ieinteresētajām pusēm meža nozarē - brošūras, īsfilma un izstāde.
Reģionālās politikas attīstība pamatā balstīta uz plānveidīgu bioenerģijas un moderno tehnoloģiju pielietošanu reģionu siltumapgādē. Ieteikumu izstrāde. Izstrādātas metodes sabiedrības informēšanai, konsultēšanai un izglītošanai bioenerģijas un moderno tehnoloģiju pielietošanai jomā un mežsaimniecībā.
Izveidots ilgtspējīgs kompetences tīkls starp reģionālajām pašpārvaldēm un starpvalstu mācību iestādēm, kā arī citām ieinteresētajām pusēm par bioenerģijas un moderno tehnoloģiju pielietošanu reģionu siltumapgādē. Projektā iesaistīto dalībvalstu pieredzes apmaiņas rezultātā tiks izstrādātas metodes tirgus analīzei koksnes bioenerģijas jomā.
Atbalsta rīku izstrāde, lai nodrošinātu investīciju piesaisti meža resursu efektīvai izmantošanai ekoloģiski tīras siltumenerģijas iegūšanai un jaunāko tehnoloģiju pielietošanai projektā iesaistītajos reģionos, ņemot vērā ekonomiskos, klimata un vides aspektus. Starpnozaru un starptautisku kompetenču izveide. Savstarpēji piemērojamu siltumenerģijas nodrošināšanas sistēmu modeļu izveides ieteikumu sagatavošana.
|